ASHE FEST IV.
13. duben, od 19:30 hod, vstupn 50,-K

Pijte na akci s ji zabhlou bruntálskou klubovou tradicí (letos podruhé v Africa Pub). Pipravili jsme pro vás klasické bandy jakou jsou Today Ashley, Cocaine Party, Forgotten. V Bruntále u taky dobe profláklé borce z HC3, ale také úplné nováky kteí se v Bruntále ješt vbec neukázali jako teba Enface.

 

 LINE UP: 
----------------------------------------------
19:30 ENFACE (Vidnava) PUNK ROCK

Celou akci odstartuje tahle punk rocková parta z Vidnavy. Potkali jsme je na koncert v Jeseníku. Je to zaínající banda která zatím hraje hlavn covery, ale dává do toho hodn svého feelingu, take pro ne?! ;)

20:30 COCAINE PARTY (Opava) PUNK & ROLL

Šílená smeka z Opavy. Bhem posledního pl roku s tmahle klukama hrajeme skoro poád. Jestli hledáš kapelu u které se vyádíš pi pogu tak uspokojení najdeš. Co si budem povídat Cocaini jsou Cocaini! Na ASHE festu se ukáou potetí.

21:30 HC3 (Fulnek) ALTERNATIVE ROCK/NU-METAL

...a jejich premiéra na ASHE festu. V Bruntále neteba moc pedstavovat, ale pece jen. Od roku 2004 psobili v USA. Jako jedna z mála eských kapel se mou pyšnit, e objely celý klubový Jih USA. Od roku 2007 hrajou zase v R. Z klukama jsme se na akcích potkali u nkolikrát a máme je rádi, take je super e jsme je sehnali na tvrtý roník ASHE festu.

22:30 TODAY ASHLEY (Kopivnice) MELODIC HARDCORE

ex TODASH. To je band kterej s náma táhne tradici ASHE festu od úplného zaátku. Za 4 roky co jezdí do Bruntálu si tady vytvoili kvalitní základnu fans, hlavn proto, e umj rozpoutat dobrý peklo. Kdo u na n nkdy pail tak ví a kdo ješt ne tak má monost.

23:30 FORGOTTEN (Bruntál) ALTERNATIVE ROCK

Na úplnej závr akce se ukáe i naše partika. V Bruntále u máme celkem dobré zázemí. Bude to snad náš miliontej koncert v našem "rodném" mst, tak víme, e vydríte tu smrš parádní muziky a s náma zakoníte tuhle akci.